• Українська
 • Русский
 • Індивідуальний дизайн

  Сайти з використанням стандартних шаблонів давно віджили свій час, і опущені у видачі під сотнями конкурентів. Єдиним способом звернути на себе увагу з-поміж компаній схожого сегменту, повноцінно збирати трафік та здійснювати продажі – це замовити індивідуальний дизайн сайту. Ми рекомендуємо звертатись до фахівців, котрі здійснюють весь комплекс послуг під ключ – щоб не потрапити в пастку до сумнівних виконавців.

  Залиште заявку, і ми обов’язково вам зателефонуємо

  Що означає індивідуальний дизайн для вашого сайту?

  Більшість сучасних сайтів створюють саме в конструкторах. Такі ресурси є досить схожими, ніби близнюки – саме тому покупці можуть часто їх плутати. А якщо портал створений нещодавно – можуть і зовсім уникати співпраці з ним, вважаючи його ненадійним. Розробка індивідуального дизайну сайту вирішує цю проблему. Вона робить торговельну марку впізнаваною ще до того, як та залучить стотисячного клієнта.

  Обравши таки підхід, замовник отримує ресурс, що отримує більш високі рейтинги і пошукових видачах за рахунок покращеного юзабіліті та правильно підібраного контенту. Він відповідає запитам цільової аудиторії, викликає довіру у інвесторів та партнерів. Це призводить до стабільного збільшення кількості відвідувачів, і як результат – обсягів продажу. Крім того, такий портал є значно простішим для просування. Його можна вивести в ТОП з невеликим бюджетом.

  Індивідуальний веб-дизайн ресурсу в Україні може створюватись як для приватної особи, так і для компанії. Наша веб студія може запропонувати вам розробку оригінального дизайну для інтернет-магазину, лендінгу, сайту-візитки, персонального сайту підприємця або фрілансера, корпоративного ресурсу.

  Етапи розробки індивідуального дизайну:

  Створення дизайну веб сайту – процес тривалий та трудомісткий. Він передбачає наступні етапи:

  Етап 1

  Підготовка:

  1. Аналіз трендів ніші бізнесу та його конкурентів
  2. Оцінка відповідності вимогам пошукових систем
  3. Визначення цільової аудиторії
  Етап 2

  Розробка:

  1. Формування структури майбутнього ресурсу
  2. Оригінальне оформлення: шрифти, кольори, кнопки, переходи
  3. Розробка контенту
  Етап 3

  Результат:

  1. Узгодження дизайну із замовником
  2. Внесення корективів
  3. Передача дизайну розробникам

  Після завершення робіт, клієнт отримує повну інформацію стосовно прийняття того чи іншого рішення, може вносити свої корективи, надавати додаткову інформацію стосовно роботи компанії (якщо цього не було зроблено раніше). Лише такий підхід дає клієнтам готовий ресурс, котрий надалі не потребуватиме доопрацювань та корективів найближчі 1-3 роки.

  Портфоліо

  Наші найкращі роботи:

  Наші клієнти

  Клієнти, які вже замовили індивідуальний дизайн сайту

  Останні новини

   

  Як створити прототип лендингу

  Прототип лендингу  – е схема, де зображені всі елементи сторінки та іншого контенту. Це допоможе вам побачити готову версію “landing page”...

  Читати далі

  5 причин використовувати автоправила в Google Ads

  Автоматизовані правила вдвічі полегшують керування Google Ads. Вони усувають помилки та допомагають заощадити ваш час на тривіальних...

  Читати далі

  Навіщо та як робити номер телефону на сайті клікабельним

  Чому важливо використовувати клікабельні номери? Пам’ятаєте момент, коли вам потрібно зателефонувати в компанію, а телефон на сайті...

  Читати далі

  Наша веб-агенція працює на ринку інтернет-маркетингу понад 3 роки. На нашому рахунку розробка сайтів, що входять в ТОП 10 в Google, десятки тисяч успішних рекламних кампаній, сотні тисяч банерів та мільйон залучених клієнтів. І ми не маємо наміру зупинятись на цих цифрах. Наша основна задача – допомога молодим компаніям в просування товарів та послуг в інфопросторі України. Масію діджитал-агенції ми вбачаємо в розробці якісних сучасних рекламних продуктів, котрі могли б конкурувати з провідними роботами американських та західноєвропейських студій. Різниця лише в тому, що наша web-студія пропонує їх за прийнятними для України цінами.