• Українська
 • Русский
 • Розробка сайту для ЗЕМПРОЕКТ-ГРУП

  Кейс “ЗЕМПРОЕКТ-ГРУП” 

  Перед нами було поставлено досить звичне, але доволі складне завдання. Створити сайт із зручним доступом до послуг та інформації клієнта.

  Трохи про клієнта: «ЗЕМПРОЕКТ-ГРУП» – компанія, яка з 2010 року надає послуги у сферах господарської діяльності: землеустрій, геодезія, геологія, будівництво, узаконення, проектування та дизайн.

   На момент звернення, у клієнта вже був сайт, але показник конверсії рекламних каналів залишав бажати кращого. Послуги не були об’єднані в зрозумілу структуру, а на деякі з них можна було потрапити лише за прямим посиланням.

  На момент звернення, у клієнта вже був сайт, але показник конверсії рекламних каналів залишав бажати кращого. Послуги не були об’єднані в зрозумілу структуру, а на деякі з них можна було потрапити лише за прямим посиланням.

  Обов’язковим кроком було актуалізувати інформацію на сторінці згідно з чинними законами України.

   Також розробили українську версію сайту, згідно із законом про українізацію в медіа та рекламі. Для зручності, адміністративна панель сайту створена таким чином, щоб клієнт легко міг змінювати і додавати новий контент самостійно. 

  Для підвищення конверсійності сайту, ми поставили себе на місце користувача і замислились над тим, яку інформацію необхідно подати, щоб на етапі пропозиції про контакт, користувач з максимальною ймовірністю погодився. А також позбулися зайвих (місцями навіть двоетапних!) форм, змінивши їх на простий та зрозумілий функціонал зворотного дзвінка, який не задає зайвих питань окрім номера телефону. В неробочий час він пропонує зателефонувати у найближчий робочий день.

   

  Новий сайт безперечно дає результати вже зараз. Завдяки правильній структурі, а також грамотно налаштованій рекламі, у «ЗЕМПРОЕКТ-ГРУП» збільшилась кількість користувачів на сайті та кількість замовлень.

  Сторінка послуги:
  Ми ретельно вивчили кожну послугу та визначились з найнеобхіднішою інформацією для потенційних клієнтів, а саме:
  Назва та опис кожної послуги.

  Нюанси, види чи варіанти виконання.
  Описали необхідні документи/матеріали/обставини, які необхідні для того, щоб потенційний клієнт міг скористатися кожною з послуг компанії.

  Перелічили етапи кожної з послуг компанії “Земпроект Груп”

  Предметно описали результат і вартість.

   

  Маючи таку інформацію, будь-який користувач зможе прийняти усвідомлене рішення про контакт з представником компанії.

  Короткий відеоогляд сайту

  Ви можете переконатися в цьому, погортавши сайт zemproekt.com.ua з вашого телефону або будь-якого іншого пристрою.

  Бажаєте зробити сучасний та зручний сайт для просування вашого бізнесу – тоді наш шлях спільний, залишайте ваші заявки або телефонуйте за номером у «шапці» сайту!

  Останні новини

  Завітайте на наш блог – ми пишемо для вас

  Як створити прототип лендингу

  Прототип лендингу  – е схема, де зображені всі елементи сторінки та іншого контенту. Це допоможе вам побачити готову версію “landing page”...

  Читати далі

  5 причин використовувати автоправила в Google Ads

  Автоматизовані правила вдвічі полегшують керування Google Ads. Вони усувають помилки та допомагають заощадити ваш час на тривіальних...

  Читати далі

  Навіщо та як робити номер телефону на сайті клікабельним

  Чому важливо використовувати клікабельні номери? Пам’ятаєте момент, коли вам потрібно зателефонувати в компанію, а телефон на сайті...

  Читати далі