• Українська
 • Русский
 • Відгуки наших клієнтів

  Ми працюємо на ринку digital-послуг України вже понад 5 років, паралельно ведемо багато проектів. Декілька проектів ми завершили від самого початку - створення посадкових сторінок для реклами та запуску першої кампанії, до успішного завершення та розпродажу всього асортименту товару. За цей час ми заслужили довіру та лояльність – з нашими клієнтами ми будуємо довірчі та довгострокові відносини, які тривають роками.

  Ми попросили наших клієнтів дати зворотний зв'язок про співпрацю з I Am Marketing і ось що про нас говорять.

  review-icon

  Юлія Шулянська

  Керівник відділу маркетингу

  «Спасибо огромное всей команде IAM за колоссальный труд и отличное качество.

  Работаем с ними уже более 4-х лет. Начинали с одного объекта, теперь они ведут рекламную деятельность для наших уже 3-х объектов. Оперативно выполняют работу, при этом дают дельные советы и, самое главное, настраивают рекламу правильно!!! И она приносит результат!!!

  Спасибо вам за вашу работу!»

  comments-img
  review-icon

  Єгор Кіптілий

  Керівник відділу продаж

  «Хочу выразить благодарность компании "I Am Marketing" за проделанную работу, она для нас бесценна!

  Ваша команда помогла выявить недочеты по существующей рекламной кампании, сайт, контекст, Фейсбук и т д., скорректировать её и запустить правильно. Результат просто радует.

  Работая с вами мы получаем больше, чем планируем. Спасибо!»

  comments-img
  review-icon

  Юлія Ботвиненко

  Маркетолог проєкта

  «С "I Am Marketing" нам удается выдерживать необходимые объемы конверсий в рамках заданных бюджетов от месяца к месяцу даже превышая план по конверсиям благодаря отличной цене.

  Благодарим за оперативное реагирование, следование дедлайнам, постоянный контроль ситуации, доступности 24/7. С сентября 2019 года мы пониманием, что успех нашей рекламной кампании в надежных руках опытных специалистов.»

  comments-img
  review-icon

  Олексій Новосад

  Зав. ком. директора

  «Подбирая подрядчика я очень сомневался, ведь на нем лежит очень большая ответственность. Зачастую агентства не в вникают глубоко в особенности твоего проекта.

  Работая с “I Am Marketing”, мне не нужно держать специалиста в штате для их администрирования, не нужно каждый день проверять их работу. Квалификация специалистов, ответственность, профессиональные компетенции и глубокое понимание отрасли работы заказчика — вот почему я годами работаю с ними на разных проектах. За время работы подрядчик стал продолжением моей структуры, взяв на себя инициативу и ответственность за работу.

  Всем кто сомневается, я могу с чистой совестью сказать - работайте с "I Am Marketing"!»

  comments-img
  review-icon

  Анастасія Мусієнко

  Маркетолог проєкта

  «С командой "IAM" сделали не один лендинг, каждый раз без нареканий. Разработанный продукт отрабатывал лучше, чем планировали. Очень удобно, когда команда агентства понимает не только сухие данные, а и цели, которых необходимо достичь тем или иным инструментом.

  Настройки рекламной кампании всегда основывались на гипотезах. Не все гипотезы подтверждались. Но в результате реализации нескольких подходов нашли оптимальный вариант креативного решения, инструментария и настройки РК, благодаря которым был выполнен план продаж досрочно.

  Все отлично. Я знаю, что могу обратиться за консультацией, независимым аудитом и советом и всегда получу быстрый адекватный ответ.

  comments-img

  Відеовідгуки

  Наші клієнти

  Клієнти, результатами яких ми можемо пишатися

  Зв'яжіться з нами

  давайте рости і розвивати ваш бізнес разом

  getcall-bg  Портфоліо

  Наші найкращі роботи

  Останні новини

  Відвідайте наш блог - ми пишемо для вас

  Як створити прототип лендингу

  Прототип лендингу  – е схема, де зображені всі елементи сторінки та іншого контенту. Це допоможе вам побачити готову версію “landing page”...

  Читати далі

  5 причин використовувати автоправила в Google Ads

  Автоматизовані правила вдвічі полегшують керування Google Ads. Вони усувають помилки та допомагають заощадити ваш час на тривіальних...

  Читати далі

  Навіщо та як робити номер телефону на сайті клікабельним

  Чому важливо використовувати клікабельні номери? Пам’ятаєте момент, коли вам потрібно зателефонувати в компанію, а телефон на сайті...

  Читати далі

  Сьогодні digital-агенції України пропонують безліч послуг. Однак клієнти часто зіштовхуються з неправильним розподілом бюджетів, помилками в налаштуванні таргетингу та контекстної реклами. В результаті, кошти на просування витрачаються марно, а результату немає.

  Агенція інтернет-маркетингу IamMarketing працює 3 роки на ринку та має досвід у сфері просування первинної нерухомості, інтернет-магазинів, брендів. Ми допомагаємо просувати компанії сучасними інструментами, які впливають не тільки безпосередньо на споживача, але й формують попит.

  Наша digital-агенція дозволить вашому бізнесу відрізнятись від конкурентів, збільшити продажі, залучити більше клієнтів і, як наслідок, вийти на новий рівень.

  Фахівці агенції інтернет маркетингу IamMarketing, мають багатий досвід роботи з ресурсами різної спрямованості, включно з торговими майданчиками, інтернет-школами, платформами салонів краси та інших фірм, що працюють у сфері послуг. Завдяки цьому наша digital-агенція в Києві зможе знайти оптимальне рішення і для вашого бізнесу.