• Українська
 • Русский
 • Месенджер та дірект розсилки, SMS-розсилки повідомлень

  Бізнес, що має елементи сезонності, досить часто зіштовхується з так званим адаптаційним періодом – коли клієнтам необхідно нагадати, що настав час здійснювати покупки. Недорогим та ефективним рішенням є смс-розсилки, завдяки яким можна повідомити свою аудиторію про новинки, знижки та акції.

  Залиште заявку і ми обов’язково з вами зв’яжемся

  Розсилки по базі клієнтів для вашого бізнесу

  Якщо вам потрібна розсилка в месенджері, замовити її краще у професіоналів. На сьогоднішній день сервіси надають такі послуги, проте мінімальне замовлення складає 40 тис. повідомлень. Малий бізнес не завжди має клієнтську базу такого обсягу, при цьому навіть за меншу кількість необхідно платити по-максимуму.

  Наша компанія готова взятися за виконання такої послуги для будь-якого бізнесу, будь то продаж одягу, сервіс доставки їжі, салони краси, школи особистісного зростання тощо. Ми можемо виконати розсилку на бази значно меншого обсягу.

  Організація масової доставки повідомлень здійснюється у кілька етапів:

  • Фахівці обирають цільову аудиторію.
  • За потребою займаються збором контактів, запускають підписні лендинги. Також вони працюють із готовими базами замовників.
  • Далі складається текст розсилки, здатний обійти численні спам-фільтри, настроюються алгоритми надсилання повідомлень. Опційно вибудовується графік відправлень.

  Вже наступного дня повідомлення отримують тисячі існуючих та потенційних клієнтів замовника.

  Наші клієнти

   

  Останні новини

   

  Як створити прототип лендингу

  Прототип лендингу  – е схема, де зображені всі елементи сторінки та іншого контенту. Це допоможе вам побачити готову версію “landing page”...

  Читати далі

  5 причин використовувати автоправила в Google Ads

  Автоматизовані правила вдвічі полегшують керування Google Ads. Вони усувають помилки та допомагають заощадити ваш час на тривіальних...

  Читати далі

  Навіщо та як робити номер телефону на сайті клікабельним

  Чому важливо використовувати клікабельні номери? Пам’ятаєте момент, коли вам потрібно зателефонувати в компанію, а телефон на сайті...

  Читати далі

  Розсилка через месенджер Фейсбук – ефективний та дешевий спосіб, що дозволяє нагадати клієнту про товар чи послугу. У повідомленні зазвичай міститься коротка, одночасно приваблива пропозиція, опис новинки або акції з обмеженою дією.

  Пасивна реклама через соціальну мережу

  Сервіс СМС-реклами базується на основних, оптимізованих принципах – інструмент забезпечує віддачу з мінімальними витратами:

  • надсилання пропозицій щодо створеної бази даних – мінімізація бюджету;
  • масове, але цілеспрямоване розсилання СМС в Україні чи за її межами – мінімізація часових параметрів;
  • кілька варіантів налаштувань – розсилка в месенджері з геолокацій, надсилання реклами в особисті повідомлення за інтересами.

  Вартість послуги в Україні залежить від загального обсягу інформаційного матеріалу, кількісних показників, додаткових налаштувань.

  Організація з розсилки у месенджері завжди починається з підбору цільової аудиторії.

  Повідомлення в дірект дозволяють донести пропозицію до кожного користувача, що належать до однієї групи.