• Українська
 • Русский
 •  

  Інтернет-маркетинг та діджитал стратегії для вашого бізнесу

  Чому у конкурентів товар гірший, а його купують? Таке питання неодноразово ставив собі підприємець, зіткнувшись із низькими продажами. Просування нових товарів або послуг в інтернеті завжди пов’язане із проблемою переконати потенційного клієнта купити його саме у вас. І велику роль у стратегії відіграє професіоналізм інтернет-маркетологів, які займаються рекламною кампанією.

  Інтернет-маркетинг – це комплекс процесів, що виконуються для просування товару чи послуги у мережі. Він має три основні переваги перед звичайною рекламою офлайн:

  1. Перше – інтерактивність. Після запуску реклами завжди залишається можливість комунікувати з аудиторією, відслідковувати ефективність та коригувати стратегію просування продукту в найкоротші терміни, якщо це необхідно.
  2. Друга перевага – таргетованість. Діджитал-агенція може налаштувати рекламне оголошення так, що воно транслюватиметься лише на цільову аудиторію. Ця робота виконується з урахуванням статистики з різних оголошень та проектів, які вже були нами реалізовані. Такий підхід дозволяє залучати клієнтів, зацікавлених у покупці. Це знижує ціну просування та підвищує відсоток продажів. .
  3. Третя перевага – веб-аналітика. У маркетологів, які просувають бренди онлайн, завжди залишається можливість відстежувати реакцію аудиторії на ті чи інші дії, вносити правки в оголошення, запускати банери, адаптовані під певну цільову аудиторію. Це також дозволяє ефективніше використовувати бюджет на просування в Україні та за її межами.
  4. Запуск інтернет-реклами завжди відбувається у кілька етапів. Він передбачає аналіз ринку, виявлення поточних трендів, оцінку конкурентів, очікувань аудиторії.

  На основі цих даних розробляють стратегію просування, створюють оголошення та налаштовують таргетинг. Після цього здійснюється тестовий запуск реклами. Остаточний варіант оголошення коригують відповідно до реакцій аудиторії. Готову рекламу запускають у соціальних мережах та пошукових системах.

  Залиште заявку і ми обов’язково з вами зв’яжемось

  Крім цього, ми можемо допомоги в наступному:

  01

  Створимо сайт та landing page

  02

  Запакуємо якісно ваш бренд

  03

  Створимо банери, що продають

  Портфоліо

  Ознайомитись з нашими роботами можна тут

  Наші клієнти

  Клієнти, які успішно підвищили прибуток за рахунок контекстної реклами

  Останні новини

   

  Як створити прототип лендингу

  Прототип лендингу  – е схема, де зображені всі елементи сторінки та іншого контенту. Це допоможе вам побачити готову версію “landing page”...

  Читати далі

  5 причин використовувати автоправила в Google Ads

  Автоматизовані правила вдвічі полегшують керування Google Ads. Вони усувають помилки та допомагають заощадити ваш час на тривіальних...

  Читати далі

  Навіщо та як робити номер телефону на сайті клікабельним

  Чому важливо використовувати клікабельні номери? Пам’ятаєте момент, коли вам потрібно зателефонувати в компанію, а телефон на сайті...

  Читати далі

  Комплексний інтернет-маркетинг – це стратегічний порядок дій, що здійснюються для просування товару чи у мережі. Перевагами щодо реклами офлайн є інтерактивність, тобто можливість контактувати з цільовою аудиторією та оперативно реагувати на ті чи інші результати.

  Також актуальний інтернет маркетинг передбачає таргетованість: тобто можливість налаштувати рекламу таким чином, щоб вона транслювалася безпосередньо на аудиторію. Інструменти інтернет-маркетингу дозволяють проводити веб-аналітику, відстежуючи досягнення цілей кожної рекламної кампанії.

  Замовляючи послуги інтернет-маркетингу, завжди важливо дотримуватись послідовності дій: аналіз ринку та конкуренції, чітко визначати цілі рекламної кампанії, а також обов’язково проводити А/В тести оголошень.

  Наша агенція інтернет-маркетингу знаходиться у Києві і ми завжди раді допомогти у будь-яких питаннях, пов’язаних із просуванням брендів, товарів та послуг.