• Українська
 • Русский
 • Сайт для компанії “Partner F”: Тільда, 3 тижні роботи

  До нас звернулись фахівці компанії «Partner F», що надає послуги з управління та обслуговування інженерних комунікацій для комерційної нерухомості, із запитом на створення нового сайту компанії.

  На момент обговорення, у «Partner F» був старий сайт, який морально застарів і потребував оновлення. Додатковим моментом до доопрацювання був копірайтинг – необхідно було краще розкрити та подати інформацію про послуги компанії.

  Після виявлення бізнес-потреб замовника та обговорення концепції майбутнього сайту, було прийнято рішення створити багатосторінковий сайт з двома мовами: українською та російською.

  Виділили 2 основні цілі сайту:

  1. Інформування про компанію та її послуги;
  2. Продаж послуг на сайті (можливість вибрати конкретну послугу та залишити заявку на її реалізацію).

  Структура сайту містить 5 основних сторінок: 

  • Головна
  • Про нас
  • Послуги
  • Проекти
  • Контакти

  Окрім основних, є 7 сторінок послуг, 4 сторінки проектів та сторінка помилки «404». 

  Сайт розроблено на базі конструктора Тільда. За основу ми обрали платну тему, доопрацювали та адаптували її під стилістику бренду та бізнес-потреби замовника. 

  За замовчуванням, Тільда не передбачає багатомовних версій сайтів, тому перехід між мовними версіями сторінок робили «вручну» для кожної окремої сторінки. Це був не найлегший спосіб з технічної точки зору, але отриманий в результаті перехід між сторінками працює чудово.

  На головному екрані користувачу пропонується на вибір два розділи – “Послуги” та “Проекти”.

  В першому випадку, майбутній клієнт потрапляє на сторінку з переліком та описом усіх послуг, які надає компанія.

  Переходячи на сторінку “Проекти”, перед користувачем з’являються кейси компанії, де можна побачити об’єкти, над якими працювали фахівці компанії “Partner F”.

  В кінці кожної сторінки ми встановили кнопку “Залишити заявку”, де потенційний клієнт може залишити свої контакти для зв’язку та запит на співпрацю.

   

  Відеопрогулянка сайтом.

   

  Загалом, робота зі створення структури сайту та сторінок, написання текстів та дублюванням мовних версій зайняла 3 робочі тижні.

  В нас вийшло реалізувати всі наші задуми. Клієнт вдячний та задоволений результатом.

  Корисні посилання:

  Головна сторінка сайту https://partner-f.com.ua/

  Останні новини

  Завітайте на наш блог – ми пишемо для вас

  Як створити прототип лендингу

  Прототип лендингу  – е схема, де зображені всі елементи сторінки та іншого контенту. Це допоможе вам побачити готову версію “landing page”...

  Читати далі

  5 причин використовувати автоправила в Google Ads

  Автоматизовані правила вдвічі полегшують керування Google Ads. Вони усувають помилки та допомагають заощадити ваш час на тривіальних...

  Читати далі

  Навіщо та як робити номер телефону на сайті клікабельним

  Чому важливо використовувати клікабельні номери? Пам’ятаєте момент, коли вам потрібно зателефонувати в компанію, а телефон на сайті...

  Читати далі