• Українська
 • Русский
 • Розробка сайту для компанії ALTE FOODS

  До нас звернулась компанія ALTE FOODS – виробник фасованих овочів та ягід із застосуванням технології шокового заморожування. Вони використовують технологію IQF для заморожування, що дозволяє максимально зберегти всі корисні властивості продукції.

  Оскільки виробництво є новим, сайт також потрібно було створювати з чистого аркушу.

  Сайт повинен виконувати наступні цілі:

  1. Донесення інформації про компанію та переваги, а також про технології та асортимент.

  2. Продаж та збут продукції.

  3. Зібрати основу потенційних партнерів та постачальників сировини.

  Було вирішено створити багатосторінковий сайт, який у доступній формі донесе користувачам інформацію про продукцію, технології виробництва, умови постачання, а також дати користувачам можливість зв’язатися з метою співпраці або замовлення продукції.

  При завантаженні сайту ми встановили динамічну та яскраву анімацію з фруктами, що відразу занурює користувача у тему сайту.

  Потрапляючи на головну сторінку, користувач може відразу прочитати загальну інформацію про компанію та побачити візуалізацію майбутнього заводу ALTE FOODS.

  Ми встановили кнопки для зв’язку, що збільшує шанси отримувати більше контактів. Наш клієнт орієнтований на український та європейський ринки збуту – для цього було створено 2 мовні версії сайту.

  Для зручності користування, адміністративна панель сайту створена таким чином, щоб клієнт з легкістю міг змінювати та додавати новий контент самостійно. І цього разу, за запитом клієнта, ми пішли трохи далі – і тепер змінювати можна не лише статичний контент, але й відео.

  Кожен блок розроблено з метою одержати контакт від клієнта, тому в наступному блоці ми розмістили інформацію про головну перевагу компанії — власну лабораторію якості. 

  Найсмачніший та найінтерактивніший блок сайту – креативне перерахування асортименту продукції. Виглядає дуже смачно!

  Для зручності та досягнення однієї з цілей, а саме – знайти потенційних партнерів-фермерів для постачання сировини, було встановлено два розділи: “Виробникам” та “Фермерам”. При наведенні курсору на “Фермерам” перед вами з’явиться тарілка свіжих ягід, а якщо навести на “Виробникам”, тарілка буде із замороженими ягодами.

  В кінці головної сторінки ми встановили форму для заявки, де потенційний клієнт залишає свої контакти та запит на співпрацю з ALTE FOODS.

   

  Короткий відеоогляд сайту ALTE FOODS

   

  Ви можете особисто оцінити нашу роботу, відвідавши сайт altefoods.com з вашого пристрою.

  Бажаєте зробити сучасний та зручний сайт для просування вашого бізнесу? Тоді наш шлях спільний!

  Телефонуйте та залишайте ваші заявки!

  Останні новини

  Завітайте на наш блог – ми пишемо для вас

  Як створити прототип лендингу

  Прототип лендингу  – е схема, де зображені всі елементи сторінки та іншого контенту. Це допоможе вам побачити готову версію “landing page”...

  Читати далі

  5 причин використовувати автоправила в Google Ads

  Автоматизовані правила вдвічі полегшують керування Google Ads. Вони усувають помилки та допомагають заощадити ваш час на тривіальних...

  Читати далі

  Навіщо та як робити номер телефону на сайті клікабельним

  Чому важливо використовувати клікабельні номери? Пам’ятаєте момент, коли вам потрібно зателефонувати в компанію, а телефон на сайті...

  Читати далі