• Українська
 • Русский
 • SEO Просування сайтів

  Жоден молодий ресурс не може розраховувати на перші рядки пошуку Google, якщо не використовує просування сайтів. Сьогодні дуже багато інструментів, що дозволяють швидко збільшити конверсію, проте вигоди SEO просування по відношенню до всіх інших методів неможливо недооцінювати. Такий формат дає довгостроковий та стійкий результат за рахунок збільшення трастовості сайту, дозволяє за 2-3 місяці наздогнати лідерів ринку за місцем у видачі та залучити велику аудиторію підписників або покупців.

  Залиште заявку і ми обов’язково з вами зв’яжемся

  Просування сайтів у пошуковій видачі

  Наша агенція забезпечує seo-просування сайту в пошукових системах для ресурсів будь-якої спрямованості. Ми працюємо з великими та дрібними інтернет-магазинами, корпоративними майданчиками, приватними особами, які продають товари та послуги. При роботі з конкретним ресурсом наші співробітники враховують специфіку ніші, в якій він функціонує, проводять аналіз ринку, аудиторії, трендів з просування того чи іншого товару у пошуковій системі.


  Для забезпечення швидкого просування порталу в Google, веб-майданчик оптимізується під пошукові запити користувачів. Для цього створюються нові посадкові сторінки, тексти редагуються під частотні пошукові запити, додаються віджети та посилання. Проводиться перевірка всього ресурсу під загальні вимоги пошукових систем. Після такої комплексної роботи сайт за 3-4 тижні піднімається в органічній видачі Google. Це забезпечує приплив клієнтів.


  Ідеальним рішенням є комплексне просування, що включає і seo, і контекстну рекламу. Такий підхід дозволяє сайту триматися на найвигідніших позиціях у пошуковій видачі. Докладно про те, що таке SEO просування ви можете прочитати у статті нашого блогу.


  Компанія IAmMarketing має великий досвід розкрутки молодих сайтів на території України, а також за кордоном. Ми допоможемо вам вийти в ТОП Google навіть при невеликому бюджеті. Телефонуйте і ми обговоримо вартість та терміни робіт.

  Загальне уявлення про SEO

  SEO просування сайтів – це комплекс заходів для адаптації ресурсу під вимоги пошукових машин. Завдяки йому портал виходить на першу або другу сторінку видачі результатів на певний запит. Грамотне SЕО збільшує надходження потенційних клієнтів у кілька десятків разів з перших місяців, після запуску.

  До заходів з sео маркетингу належить:

  1. Зовнішня та внутрішня оптимізація, що дозволяє виявити проблеми, що гальмують сайт у розвитку: технічні помилки, дублі сторінок, биті внутрішні посилання.
  2. Просування на закордонні ринки за рахунок тонких налаштувань геомаркетингу.
  3. Sео-аудит, що дозволяє проаналізувати помилки семантичного ядра, розширити його структуру, неякісного посилання та ін.
  4. Роботи, створені задля зняття санкцій пошукових систем.

  Сьогодні пошукова система Google любить сайти, на які посилаються інші серйозні портали та експертні сайти, тому якість посилань має велике значення. Підібрати їх може лише кваліфікований співробітник SЕО агентства. При несумлінних процесах ресурс може отримати фільтр пошукової системи різних рівнях, аж до бану.

  Етапи роботи з SEO

  Просування сайту відбувається за чіткою схемою

  Етап 1

  Підготовка:

  1. Технічний аудит сайту, аналіз ніші та конкурентів
  2. Розробка структури сайту
  3. Збір семантичного ядра
  Етап 2

  Внутрішня оптимізація:

  1. Написання ТЗ на внутрішню оптимізацію
  2. Внутрішня перелінковка
  3. Оптимізація контенту
  Етап 3

  Зовнішня оптимізація:

  1. Зовнішня оптимізація сайту
  2. Збільшення конверсії
  3. Оптимізація важливих сторінок

  Що ви отримаєте в підсумку:

  01

  Підвищення «впізнаваності бренду» – ім’я вашої компанії буде пов’язане з адресою вашого сайту.

  02

  Збільшення кількості відвідувачів сайту, з яких багато хто стане вашими клієнтами.

  03

  Економія реклами. Це стосується як реклами в інтернеті, так і традиційних форматів.

  Наші клієнти

  Клієнти, які успішно підвищили прибуток за рахунок контекстної реклами

  Останні новини

   

  Як створити прототип лендингу

  Прототип лендингу  – е схема, де зображені всі елементи сторінки та іншого контенту. Це допоможе вам побачити готову версію “landing page”...

  Читати далі

  5 причин використовувати автоправила в Google Ads

  Автоматизовані правила вдвічі полегшують керування Google Ads. Вони усувають помилки та допомагають заощадити ваш час на тривіальних...

  Читати далі

  Навіщо та як робити номер телефону на сайті клікабельним

  Чому важливо використовувати клікабельні номери? Пам’ятаєте момент, коли вам потрібно зателефонувати в компанію, а телефон на сайті...

  Читати далі

  У необхідності seo просування під час запуску нового сайту сумніватися не доводиться. Спочатку, поки працює контекстна реклама, важливо зосередитися на тому, як просунути свій ресурс в ТОП пошукової системи і отримати органічний трафік.

  Seo просування сайтів – це комплексна робота, що включає аудит структури, позицій, внутрішню оптимізацію ресурсу, зовнішню, а також розробку контенту.

  Щоб забезпечити швидкий вихід на провідні позиції в Google, в рамках SEO просування сайту, майданчик повинен бути правильно оптимізований під пошукові запити користувача. Контент повинен відповідати вимогам Google, а на сам ресурс мають посилатися інші видання.

  Позитивно впливають на позиції та експертна інформація, розміщена на сайті, оригінальність та доповнена цінність контенту. Візуальні елементи: картинки, відео, також мають бути підписані відповідно до пошукових запитів.

  Seo просування сайту в пошукових системах також включає роботу з розміщення статей на інших веб-порталах, які будуть передруковувати їх із зазначенням посилання на першоджерело, що систематично підвищує позиції в органічній видачі. Крім того, цей метод дозволяє заощадити бюджет контекстної реклами. Наша компанія здійснює seo просування як окрему послугу, а також у комплексі з іншими видами реклами в інтернеті. Замовити seo просування сайту ви можете за телефоном.