• Українська
 • Русский
 • Послуги дизайну: весь креатив за доступною ціною

  Основною метою бізнесу є продажі, проте без якісного та конверсійного дизайну сайтів, лендінгів, банерів – всі зусилля зводяться нанівець. До розробки дизайну необхідно використовувати системний підхід: окрім продуманої та відповідної корпоративному стилю схеми кольорів, необхідно створити максимально просту та зрозумілу навігацію. Мінімум переходів та максимум релевантної інформації – допоможуть зробити ресурс більш конверсійним та прибутковим. Наша компанія допоможе з розробкою дизайну Landing Page та корпоративних сайтів для бізнесу, інтернет-магазинів та інформаційних порталів. Також ми пропонуємо послугу розробки брендбуку, тобто корпоративного стилю, дизайн рекламних банерів та зовнішньої реклами.


  Залиште заявку, і ми обов’язково вам зателефонуємо

  Плануючи розробку веб-дизайну з нуля, майбутнім власникам бізнесу необхідно одразу орієнтуватись на сучасні вимоги пошукових систем, котрі оцінюватимуть ресурс. Саме це є першим фактором, від якого залежить його доля – бути в ТОПі, чи на останніх позиціях. Саме тому дуже важливо комплексно підходити до даного питання: продумана та логічна структура, безпосередньо візуальна частина, юзабіліті, верстка – всім цим має займатись одна група спеціалістів. В іншому випадку, клієнт ризикує отримати “недобудову”, а доопрацювання вартуватиме значної суми.

  Грамотний дизайн сайту під ключ дозволить залучити клієнтів за рахунок зрозумілого інтерфейсу на інтуїтивному рівні, полегшеного коду сторінки та елементів навігації. Завдяки дизайну, відвідувачі сайту будуть більш охоче здійснювати замовлення на ресурсі та підписуватись на розсилки.

  Спеціалісти, що займаються web-розробкою дизайну – погоджують кожне рішення із замовником та оперативно вносять необхідних корективів. Після такої роботи з ресурсом, його одразу можна просувати в пошукових мережах. Залишилось лише створити 3-5 рекламних банерів та розробити стратегію для залучення нових користувачів з України та інших країн шляхом контекстної реклами або SEO-просування.

  Для того, щоб замовити веб-дизайн з нуля для сайту будь-якого напрямку, ви можете звернутися до нас, залишивши заявку через контактну форму на нашому сайті Iammarketing.com.ua або зателефонувати за контактним номером. Ми допоможемо обрати оптимальне дизайнерське рішення для вашого порталу, а також погодимо вартість та терміни виконання робіт.

  Етапи розробки дизайну

  Створення дизайну веб сайту – процес тривалий та трудомісткий. Він передбачає наступні етапи:

  Етап 1

  Підготовка:

  1. Аналіз трендів ніші бізнесу та його конкурентів
  2. Оцінка відповідності вимогам пошукових систем
  3. Визначення цільової аудиторії
  Етап 2

  Розробка:

  1. Формування структури майбутнього ресурсу
  2. Оригінальне оформлення: шрифти, кольори, кнопки, переходи
  3. Розробка контенту
  Етап 3

  Результат:

  1. Узгодження дизайну із замовником
  2. Внесення корективів
  3. Передача дизайну розробникам

  Після завершення робіт, клієнт отримує повну інформацію стосовно прийняття того чи іншого рішення, може вносити свої корективи, надавати додаткову інформацію стосовно роботи компанії (якщо цього не було зроблено раніше). Лише такий підхід дає клієнтам готовий ресурс, котрий надалі не потребуватиме доопрацювань та корективів найближчі 1-3 роки.

   

  Пртфоліо

  Наші найкращі роботи

  Наші клієнти

  Клієнти, які замовляли у нас WEB-дизайн

  Останні новини

   

  Як створити прототип лендингу

  Прототип лендингу  – е схема, де зображені всі елементи сторінки та іншого контенту. Це допоможе вам побачити готову версію “landing page”...

  Читати далі

  5 причин використовувати автоправила в Google Ads

  Автоматизовані правила вдвічі полегшують керування Google Ads. Вони усувають помилки та допомагають заощадити ваш час на тривіальних...

  Читати далі

  Навіщо та як робити номер телефону на сайті клікабельним

  Чому важливо використовувати клікабельні номери? Пам’ятаєте момент, коли вам потрібно зателефонувати в компанію, а телефон на сайті...

  Читати далі

  Останнім часом є популярними послуги web-дизайну, ціна яких залежить від етапів та рівня складності роботи. Тут є важливим: вміння налаштовувати контекстну рекламу, СЕО-просування сайту, проведення аналітики інтернет-майданчика, аналіз трендів, оригінальне оформлення сторінки, узгодження рішень із замовником, та багато інших факторів.

  Великий вибір послуг та доступна ціна.

  Замовити веб-дизайн сайту – найкраще рішення, що дозволить заощадити свій час та гроші.

  Створення інтернет-майданчика з унікальним оформленням є трудомістким процесом.

  Наша студія веб-дизайну Київ пропонує поетапну роботу:

  1. Аналіз ринку та конкурентів.

  2. Визначення цільової аудиторії.

  3. Формування структури сайту.

  4. Оформлення переходів, кольорів.

  5. Робота над контентом.

  Студія веб-дизайну погоджує всі рішення з клієнтом, після – вносяться корективи. Далі проект передається розробникам, а замовник в узгоджений час отримує готовий продукт.

  Компанія гарантує, що віртуальний ресурс не потребуватиме доопрацювань наступні кілька років.

  Для того, щоб замовити веб-дизайн сайту, необхідно лише розуміти свої цілі – на всіх інших етапах роботи допоможе спеціаліст, котрий знає всі тонкощі подальшої розробки.