• Українська
 • Русский
 • Налаштування контекстної реклами Google

  Найшвидшим та найефективнішим способом залучити на сайт нових відвідувачів є контекстна реклама в інтернеті. Цей інструмент дозволяє практично відразу збільшити прибутки бізнесу за рахунок нових продажів, минаючи тривалий процес оптимізації сайту, розкрутки іншими інструментами та залучення користувачів альтернативними каналами. Однак це і найшвидший спосіб злити рекламний бюджет при неправильному налаштуванні.

  Наша стратегія вашого контексту

  Робота нашої агенції з контекстної реклами не обмежується простими налаштуваннями Google Ads під певний пошуковий запит. Вона передбачає поетапну роботу, перевірену схему розподілу бюджетів, а також прогноз ефективності та оцінку результатів.

  Схема розподілу рекламного бюджету залежить від цілей кампанії та ніші. Для більшості бізнесів спрацює класичний підхід: спочатку покриваються брендові запити, далі локаційні або запити зі сформованим попитом та після них суміжні джерела трафіку. Для такої ніші, як інтернет-магазини, опрацювання брендових запитів часто не є актуальною.

  Залиште заявку і ми обов’язково з вами зв’яжемся

  Етапи налаштування контекстної реклами

  У нашій веб-студії налаштування рекламної кампанії в Google Ads здійснюється в кілька етапів

  01

  Аналіз

  • Дослідження ринку
  • Моніторинг рекламних кампаній конкурентів
  02

  Стратегія

  • Формування стратегії просування
  • Планування бюджету
  • Затвердження стратегії клієнтом
  03

  Запуск кампанії

  • Створення візуально-текстового креативу
  • Тестування реклами та її оптимізація
  • Оцінка результатів
  04

  Масштабування

  • Підключення нових рекламних кампаній за іншими ключовими словами
  • Підключення нових джерел трафіку
  • Оптимізація бюджетів

  Ми є сертифікованим партнером Google Ads

   

  Переваги роботи з нами

  Вибираючи підрядника для налаштування контекстної реклами, необхідно чітко розуміти на який бюджет на місяць ви розраховуєте і на який результат очікуєте. Працюючи з нами ви можете бути впевнені у:
  1. Грамотному формування цільової аудиторії
  2. Оперативному запуску рекламної кампанії
  3. Моніторингу результатів та коригування їх, відповідно до обумовлених цілей.

  Комплексний звіт готується 1 раз на місяць, крім того, у будь-який час ви можете переглянути статистику за обраний період у Google Analytics.

  Вартість послуг

  Вартість послуг з налаштування рекламної кампанії становить 13% від місячного бюджету, мінімальний тариф – 8000 грн.

  Наші клієнти

  Клієнти, які успішно підвищили прибуток за рахунок контекстної реклами

  Останні новини

   

  Як створити прототип лендингу

  Прототип лендингу  – е схема, де зображені всі елементи сторінки та іншого контенту. Це допоможе вам побачити готову версію “landing page”...

  Читати далі

  5 причин використовувати автоправила в Google Ads

  Автоматизовані правила вдвічі полегшують керування Google Ads. Вони усувають помилки та допомагають заощадити ваш час на тривіальних...

  Читати далі

  Навіщо та як робити номер телефону на сайті клікабельним

  Чому важливо використовувати клікабельні номери? Пам’ятаєте момент, коли вам потрібно зателефонувати в компанію, а телефон на сайті...

  Читати далі

  Використовувати контекстну рекламу в просуванні сьогодні – це найшвидший спосіб розпочати продажі. Однак від правильності налаштування контекстної реклами залежить результат та ефективне використання бюджетів, тому робити це навмання самостійно або звертатися до фрілансерів не варто.

  Контекстна реклама Google вважається універсальним інструментом просування, який підходить кожному товару або послузі, оскільки для нього завжди можна визначити цільову аудиторію. Він не обмежений певним регіоном, часом трансляції, не вимагає значних сум на просування. Для успішного ведення такої розкрутки достатньо мати сайт-візитку, корпоративний портал або лендінг.

  Контекстна реклама, ціна на яку може бути досить високою, має ряд переваг. Це робота лише з цільовою аудиторією. Готове оголошення побачать люди, зацікавлені у покупці певного товару чи отримання послуги. Також замовити контекстну рекламу можна для збільшення швидкості продажу: ви отримаєте перші дзвінки вже через 2-3 дні після її запуску. Наша агенція допоможе вам запустити контекстну рекламу по Києву, Україні чи будь-якій іншій геолокації, де знаходяться ваші потенційні клієнти.