• Українська
 • Русский
 • SEO-оптимізація сайту

  seo-оптимизация

  Низькі позиції у видачі, фільтр пошукової системи та, як результат, відсутність клієнтів – найстрашніший сон будь-якого власника інтернет-ресурсу. Вирішити проблему допомагає seo-оптимізація сайту, завдяки якій можна успішно вивести його в ТОП пошуку або реанімувати після санкцій.

  Грамотний підхід і чітке дотримання стратегії — основні постулати, які допомагають професіоналам зберегти бюджет їх клієнтів і збільшити органічний трафік.

  Оптимізація сайтів під ключ

  Сьогодні існує безліч способів вивести сайт у ТОП, вдосконаливши його якості під вимоги пошукових систем. Докладно ми описали це у цій статті.

  Правильним підходом є звернення до професійної веб-студії, де досвідчені співробітники розроблять стратегію просування з огляду на всі актуальні вимоги пошукової системи, а також цільову аудиторію, попередні дії з розкручування, контекстну рекламу та багато інших факторів.

  Як ми проводимо seo-оптимізацію для наших клієнтів

  SEO-оптимізація сайту нашими співробітниками проводиться у кілька етапів:

  1. Оцінюється стан ресурсу, його позиції у пошуковій видачі, відповідність основним запитам.
  2. Аналізуються сайти-конкуренти.
  3. Створюється звіт. У ньому вказуються параметри, яких веб-майданчику не вистачає для виходу в ТОП. 
  4. На основі такої оцінки розробляється низка заходів, що дозволяє вивести ресурс на потрібну позицію.
  5. Далі співробітники нашої студії вносять корективи у роботу сайту. За потребою проводиться заміна контенту, додаються посадкові сторінки, розділи доповнюються матеріалами з відповідними ключовими запитами. 

  Після закінчення робіт проводиться тестування та запуск оновленого порталу.

  SEO-оптимізація, проведена експертами, забезпечує планомірне просування ресурсу на перші сторінки видачі Google та інших машин. І якщо після рекламної кампанії портал може через деякий час просісти в позиціях, грамотна оптимізація дозволить йому протриматися в ТОПі до зміни ряду алгоритмів. А це триває понад рік.

  Якщо ви бажаєте замовити пошукову оптимізацію seo для власного порталу, залишайте заявку на таку послугу на iammarketing.com.ua вже зараз. Наша web-студія має досвід оптимізації корпоративних веб-майданчиків, що працюють з різними групами товарів, лендингів та сайтів-візиток. Ми допоможемо і вам зайняти лідируючу позицію в пошуковій видачі Google.

  Останні новини

  Завітайте на наш блог – ми пишемо для вас

  Як створити прототип лендингу

  Прототип лендингу  – е схема, де зображені всі елементи сторінки та іншого контенту. Це допоможе вам побачити готову версію “landing page”...

  Читати далі

  5 причин використовувати автоправила в Google Ads

  Автоматизовані правила вдвічі полегшують керування Google Ads. Вони усувають помилки та допомагають заощадити ваш час на тривіальних...

  Читати далі

  Навіщо та як робити номер телефону на сайті клікабельним

  Чому важливо використовувати клікабельні номери? Пам’ятаєте момент, коли вам потрібно зателефонувати в компанію, а телефон на сайті...

  Читати далі