• Українська
 • Русский
 • Веб-дизайн для сайту під ключ

  веб-дизайн

  Якщо вам потрібний інтернет-магазин, розважальний портал або приватний ресурс для просування себе як фахівця, веб дизайн з нуля стане для вас чудовим рішенням. Він дозволить уникнути численних проблем у просуванні власного інтернет-бізнесу в Україні. Щоб отримати найкраще оформлення для Інтернет-ресурсу, вам слід звернутися до провідної агенції веб-дизайну країни.

  Дизайн для сайту під ключ

  Вибір такої послуги вирішує основні проблеми інтернет-порталів на ранніх етапах роботи ресурсу. Завдяки йому можна спочатку отримати місце у ТОП-10 пошукової видачі, знизити витрати на рекламу товарів та послуг та отримати перших постійних клієнтів. Грамотний дизайн сайту під ключ дозволить отримати високий рейтинг у Google та інших великих пошукових системах у перші дні роботи та утримати високі позиції і надалі.

  За рахунок чого це відбувається? Пошукові системи, якими здійснюється просування ресурсів, оцінюють їх наповнення, оформлення, юзабіліті. Якщо ці показники сайту є незадовільними, піднятися на вершину рейтингу він не зможе. Така проблема найчастіше виникає у ресурсів, які створювалися різними веб-компаніями: одні робили структуру, інші – графічне оформлення, треті – верстку. В результаті клієнт отримував «сирий» сайт з безліччю доробок, який важко індексується пошуковими системами.

  Інша картина виходить у тих, хто замовляв дизайн для сайту “під ключ”. У цьому випадку у фахівців, які займаються web розробкою, з’являється можливість узгоджувати кожне рішення та оперативно вносити корективи. Після такої роботи з ресурсом його можна відразу просувати в пошукових системах і соцмережах. Потрібно буде лише підібрати 3-5 барвистих рекламних банерів та розробити стратегію для залучення нових користувачів з України та інших країн.

  Розробка індивідуального дизайну сайту

  Створення дизайну веб-сайту – тривалий і трудомісткий процес. Він передбачає:

  • аналіз ринку та конкурентів, трендів та алгоритмів пошукових систем, цільової аудиторії;
  • розробку структури майбутнього ресурсу, створення оригінального оформлення кожної сторінки порталу.

  При виконанні такої роботи враховується кожен елемент, включаючи колір та розмір шрифту, оформлення кнопок, посилань, переходів, підбір картинок тощо.

  Представлений алгоритм роботи ми використовуємо при створенні ресурсів різного типу: корпоративний сайт, сайт-візитка, лендинг, інтернет-магазин.

  На кожній стадії створення web дизайн узгоджується із замовником. Клієнт отримує повну інформацію, чому було прийнято те чи інше рішення, може вносити правки, надавати додаткові відомості про роботу компанії (якщо цього не було зроблено раніше). Тільки такий підхід дає клієнтам готовий ресурс, який надалі не потрібно буде доопрацьовувати та коригувати у найближчі 1-3 роки.

  Замовити веб-дизайн з нуля для будь-якого сайту ви можете вже сьогодні. Потрібно лише звернутися до нас через спеціальну форму заявки Iammarketing.com.ua або зателефонувати за контактними телефонами. Ми допоможемо підібрати оптимальне дизайнерське рішення для вашого порталу, а також погодимо вартість та термін робіт. 

  Останні новини

  Завітайте на наш блог – ми пишемо для вас

  Як створити прототип лендингу

  Прототип лендингу  – е схема, де зображені всі елементи сторінки та іншого контенту. Це допоможе вам побачити готову версію “landing page”...

  Читати далі

  5 причин використовувати автоправила в Google Ads

  Автоматизовані правила вдвічі полегшують керування Google Ads. Вони усувають помилки та допомагають заощадити ваш час на тривіальних...

  Читати далі

  Навіщо та як робити номер телефону на сайті клікабельним

  Чому важливо використовувати клікабельні номери? Пам’ятаєте момент, коли вам потрібно зателефонувати в компанію, а телефон на сайті...

  Читати далі