• Українська
 • Русский
 • SEO-просування молодих сайтів

  seo продвижение молодых сайтов

  Власники молодих сайтів часто цікавляться, як задати правильний вектор розвитку їх ресурсу, як оптимізувати тексти, як якісно відібрати посилання для просування та що запускати насамперед – seo-просування сайту з нуля чи контекстну рекламу. Від правильно прийнятого стратегічного рішення залежить дуже багато, тому такі речі краще обговорювати з грамотними маркетологами. 

  Просування молодих сайтів з нуля

  Нещодавно створені ресурси викликають недовіру у пошукових машин. Google розцінює подібні портали як ненадійні, тому рідко ставить їх у пошукову видачу, роблячи виняток лише за умови використання користувачем низькочастотних запитів. Стандартні стратегії просування для таких веб-сайтів не працюють. А seo-просування з нуля самотужки може обернутися баном або зниженням рейтингу порталу.

  Для успішного виконання такого завдання потрібно мати досвід роботи з новими ресурсами, забезпечувати їх якісними зовнішніми посиланнями, приділяти увагу структурі сайту та дизайну. 

  Просування молодого сайту

  Професійне seo-просування молодого сайту – це цілий комплекс заходів, що містить певні етапи:

  1. Аналіз видачі та конкурентів, оцінка поточного стану ресурсу. У ході робіт наші спеціалісти визначають, чи відповідає портал сучасним вимогам щодо дизайну та юзабіліті, чи оптимізовано його під пошукові запити, чи може конкурувати за цими параметрами з лідерами своєї ніші з урахуванням особливості цільової аудиторії, а також регіону просування.
  2. Розробка стратегії просування. Переконавшись у відповідності до веб-майданчика заданим алгоритмам, наші співробітники розробляють стратегію, за якою буде здійснюватися seo з нуля.
  3. Виправлення технічних помилок. За наявності технічних помилок у проектуванні та оптимізації сайту, його на початку підганяють під вимоги пошуковика.
  4. Узгодження стратегії із замовником. Кожен етап робіт, що особливо вимагає прийняття рішень, що впливають на бюджет, погоджується та підписується додаткова угода.
  5. Реалізація стратегії. Після погодження сайт наповнюється контентом, закуповуються зовнішні посилання та запускається контекстна реклама.

  Після проведення всього комплексу робіт з молодим веб-майданчиком, клієнт отримує сайт, який не тільки виходить у ТОП Google та інших пошукових систем, але й стабільно утримується на позиціях протягом тривалого часу. 

  До кінця обумовленого терміну підтримки нашими спеціалістами здійснюється моніторинг ресурсу. Якщо він починає втрачати позиції, проводиться коригування контенту, заміна посилань та інші оптимізаційні заходи.

  Ми можемо виконати таку роботу для будь-якого сайту: для невеликого інтернет-магазину, візитки, корпоративного ресурсу. Послуги надаємо представникам бізнесу будь-якої спрямованості, що мають мінімальний стартовий бюджет. У нашій агенції ви можете замовити просування молодого сайту в один клік. Для цього заповніть форму нижче.

  Також заявку можна зробити за телефонами чи електронною поштою, вказаними у розділі «Контакти». Наш співробітник зв’яжеться з вами, детально проконсультує з цієї послуги, зорієнтує за термінами та вартістю виконання замовлення.

   

  Останні новини

  Завітайте на наш блог – ми пишемо для вас

  Як створити прототип лендингу

  Прототип лендингу  – е схема, де зображені всі елементи сторінки та іншого контенту. Це допоможе вам побачити готову версію “landing page”...

  Читати далі

  5 причин використовувати автоправила в Google Ads

  Автоматизовані правила вдвічі полегшують керування Google Ads. Вони усувають помилки та допомагають заощадити ваш час на тривіальних...

  Читати далі

  Навіщо та як робити номер телефону на сайті клікабельним

  Чому важливо використовувати клікабельні номери? Пам’ятаєте момент, коли вам потрібно зателефонувати в компанію, а телефон на сайті...

  Читати далі