• Українська
 • Русский
 • Landing Page, що продає: в чому його суть?

  Лендінгом називають невеликий, найчастіше односторінковий сайт, адаптований під виконання однієї конкретної функції. Поняття Landing означає «приземлення» і головним завданням маркетолога є правильно «приземлити» користувача, захопити його увагу та спонукати здійснити цільову дію.

  Види посадкових сторінок

  Існує кілька видів таких сторінок:

  1. Підписний тип такої сторінки призначений лише для збирання контактів. Він використовується для оповіщення аудиторії про новий продукт.
  2. Лендінг, що продає – заточений під продаж конкретного товару або послуги. Він дає користувачеві можливість миттєво оформити замовлення без переходу до інтернет-магазину.
  3. Мікросайт — по суті візитка, котра на головній сторінці містить всю інформацію про компанію, проте для зручності користувача зверху створено меню для переходу на розділ, що цікавить відвідувача.

  Існують також вірусні, інформаційні, диференціальні лендінги, кожен з яких має своє призначення.

  Цільові сторінки використовуються у всіх сферах підприємницької діяльності. Їх створюють для анонсів заходів, продажу певних товарів.

  Багато виробників техніки, одягу вибирають такий формат замість інтернет-магазинів. Для малого асортименту він підходить більше ніж важкий багатосторінковий сайт.

  Замовити лендинг можна на кожному етапі розвитку власного бізнесу.

  Як використовується лендінг

  На ранніх стадіях односторінковий сайт замінить корпоративний сайт. Після розкручування торгового бренду підписні сторінки використовують для просування певного товару та акцій.

  Також його застосовують для розширення аудиторії, виходу до нових регіонів.

  При реорганізації фірми така сторінка застосовується для акцій, ліквідації товару.

  Щоб подібний ресурс виправдав очікування, важливо, щоб він впливав на відвідувача як візуальними компонентами, так і текстом. Ознаками якісного лендінгу є:

  1. Яскраві заголовки, що чіпляють.
  2. Чітка торгова пропозиція: користувачеві має бути зрозумілим, що йому пропонують.
  3. Вигоди для потенційного клієнта: що людина отримає у результаті.
  4. Гарантії на випадок, що якщо щось піде не так, людина не втратить свої гроші.

  Впоратися з таким завданням можуть співробітники нашої веб-студії, добре знайомі з особливостями роботи односторінкових сайтів.

  Створення Лендінгу під ключ у нашій студії

  У нашій веб-студії розробка landing page виконується в кілька етапів. На першому ми досліджуємо ринок, визначаємо ключових конкурентів замовника, робочі стратегії та тренди просування. Оцінюємо цільову аудиторію. Після цього розробляємо концепцію лендінгу, погоджуємо її із клієнтом. З урахуванням правок замовника запускаємо ресурс у розробку.

  Далі створюється структура ресурсу, підбирається відповідне наповнення, виконується верстка лендінгу. На цьому етапі замовник також вносить зміни, може надавати додаткову інформацію про свій продукт або послугу. Після роботи над сайтом проводиться його тестування, а потім запуск. Додатково для нього може бути організована рекламна кампанія через Google, Facebook, створені банери.

  По завершенню робіт замовник отримує якісний робочий лендинг, здатний за кілька місяців зібрати контакти або підвищити обсяги продажів в обраному регіоні. За бажанням він може бути пов’язаний з корпоративним сайтом, інтернет-магазином або персональним ресурсом-візиткою.

  Замовити розробку сайту на нашому сайті Iammarketing.com.ua можна вже сьогодні. Для цього слід заповнити форму заявки або зв’язатися за телефоном. Ми обговоримо деталі робіт, погодимо терміни та вартість, після чого відразу зможемо розпочати створення лендінгу.

  Останні новини

  Завітайте на наш блог – ми пишемо для вас

  Як створити прототип лендингу

  Прототип лендингу  – е схема, де зображені всі елементи сторінки та іншого контенту. Це допоможе вам побачити готову версію “landing page”...

  Читати далі

  5 причин використовувати автоправила в Google Ads

  Автоматизовані правила вдвічі полегшують керування Google Ads. Вони усувають помилки та допомагають заощадити ваш час на тривіальних...

  Читати далі

  Навіщо та як робити номер телефону на сайті клікабельним

  Чому важливо використовувати клікабельні номери? Пам’ятаєте момент, коли вам потрібно зателефонувати в компанію, а телефон на сайті...

  Читати далі