• Українська
 • Русский
 • Чому обирають контекстну рекламу

  контекстная-реклама

  Контекстна реклама в Google вважається універсальним інструментом просування, який підходить для кожного товару чи послуги, оскільки для нього завжди можна визначити цільову аудиторію. Він не обмежений певним регіоном, часом трансляції, не вимагає значних сум на просування. Для успішного ведення такої розкрутки достатньо мати сайт-візитку, корпоративний портал або лендінг.

  Переваги контекстної реклами

  Даний вид просування ресурсу має цілу низку переваг, що виділяють його серед інших способів просування товару або ж послуги. До таких відносять:

  1. Роботу лише з цільової аудиторії. Готове оголошення побачать люди, зацікавлені у купівлі певного товару чи отримання послуги. Випадкові відвідувачі просто не отримають таке оголошення у пошуковій видачі. А отже, рекламний бюджет не витрачатиметься на них.
  2. Підвищена швидкість збільшення продажів. Перші дзвінки з контекстної реклами починають надходити через 2-3 дні після її запуску.
  3. Простий розрахунок вартості кожного відвідувача, який перейшов на цільову сторінку. Він дозволяє коригувати бюджет просування та аудиторію, якщо це потрібно.
  4. Короткий термін запуску. Зробити таке оголошення, пройти модерацію та запустити у роботу можна протягом 1-2 днів. Це істотно швидше за створення банера або іншого формату просування.

  Такі рекламні кампанії можуть працювати для необмеженої аудиторії. Але для цього важливо спочатку правильно їх налаштувати. Якщо використовувати автоматизовані системи Google, можна помилитися в налаштуваннях і злити бюджет не на цільову аудиторію. Краще не ризикувати і одразу звернутися до агентства інтернет-реклами.

   

  Як ми налаштовуємо контекстну рекламу

  Важливою особливістю налаштування контексту є грамотна оцінка ринку, рекламних кампаній конкурентів та правильний вибір цільової аудиторії.

  Співробітники нашої веб-студії відстежують статистику просування оголошення, за необхідності вносять корективи, завдяки яким воно виходить на перші сторінки Google. Все це дозволяє стимулювати збільшення трафіку на цільовій сторінці.

  В результаті такої роботи клієнт отримує робоче рекламне оголошення, що стабільно збільшує його продаж за цільовою аудиторією.

  Зараз у вас є можливість замовити послуги інтернет-реклами від найкращих фахівців України. Для цього треба залишити заявку на Iammarketing.com.ua або ж зв’язатися з нами напряму за номером телефону. Після уточнення вартості та термінів виконання замовлення наші співробітники зможуть розпочати роботу.

  Останні новини

  Завітайте на наш блог – ми пишемо для вас

  Як створити прототип лендингу

  Прототип лендингу  – е схема, де зображені всі елементи сторінки та іншого контенту. Це допоможе вам побачити готову версію “landing page”...

  Читати далі

  5 причин використовувати автоправила в Google Ads

  Автоматизовані правила вдвічі полегшують керування Google Ads. Вони усувають помилки та допомагають заощадити ваш час на тривіальних...

  Читати далі

  Навіщо та як робити номер телефону на сайті клікабельним

  Чому важливо використовувати клікабельні номери? Пам’ятаєте момент, коли вам потрібно зателефонувати в компанію, а телефон на сайті...

  Читати далі