• Українська
 • Русский
 • Дизайн сайту

  Тексти, що продають, таймери, вигідні комерційні пропозиції на вашому односторінковому сайті не працюватимуть, якщо дизайн лендінгу буде неякісним. Такий ресурс не втримає користувача, а отже, не приведе власнику нового підписника чи покупця. Обираючи підрядника для даного виду робіт, важливо надавати перевагу агенціям, у яких в портфоліо є успішні кейси, що змогли збільшити прибутки власників бізнесу.

  Індивідуальний дизайн

  Редизайн сайту

  Залиште заявку, і ми обов’язково вам зателефонуємо

  Портфоліо

  Ознайомитися с прикладами наших робіт можна тут

  Наші клієнти

   

  Останні новини

   

  Як створити прототип лендингу

  Прототип лендингу  – е схема, де зображені всі елементи сторінки та іншого контенту. Це допоможе вам побачити готову версію “landing page”...

  Читати далі

  5 причин використовувати автоправила в Google Ads

  Автоматизовані правила вдвічі полегшують керування Google Ads. Вони усувають помилки та допомагають заощадити ваш час на тривіальних...

  Читати далі

  Навіщо та як робити номер телефону на сайті клікабельним

  Чому важливо використовувати клікабельні номери? Пам’ятаєте момент, коли вам потрібно зателефонувати в компанію, а телефон на сайті...

  Читати далі

  Дизайн сайту, або лендінг ресурсу – як його ще називають, працює як сукупність маркетингових стратегій. Всі вони створюють унікальну структуру, котра залучає лідів – потенційних клієнтів.

  Переваги розробленої структури ресурсу

  Дизайн сайтів виходить за межі звичайного оформлення сторінки. Він передбачає створення особливої структури, в котрій закладено відразу декілька інструментів маркетингу: тексти що продають, таймери, пропозиції.

  Розробка зовнішнього вигляду та функціоналу містить:

  – визначення основного продукту, і як наслідок – релевантних критеріїв відбору цільової аудиторії;

  – створення архітектури – підкреслення переваг та приховування недоліків;

  – в кінці необхідно розробити додаткові пропозиції.

  Адаптивний дизайн сайту передбачає розробку кожної деталі, що працюватиме на залучення клієнтів. Його вартість залежить від кількісних та якісних показників: є варіанти індивідуальної розробоки та редизайну ресурсу.

  Для того, щоб створити концепцію – необхідно оцінити її перспективи: виділити основний продукт. Наші спеціалісти мають у своєму розпорядженні різні приклади дизайну сайтів, що дозволяє замовнику ознайомитись із можливими варіантами та остаточними цінами.